Villa Kapısı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

villa-kapisi-kapi-smart-celik-kapi-modelleri-giris-kapisi-villagiriskapisi-modeller

 

“Ucuz” Villa Kapılarına Dikkat!

Her sektörde oldugu gibi maalesef bizim sektörümüzde de insanlari kandiran ve dürüst ticaret anlayisina aykiri davranan kötü niyetli sahislar vardir. Villa kapilarinda piyasanin çok altinda fiyat vererek kalitesiz, deforme olmus, hiçbir standarda bagli bulunmayan kapilari satmaya çalismaktadirlar.
Villa kapilarinin maliyeti asagi yukari belliyken maliyetinin çok altinda satisa sunulan bu kapilari tercih etmek akil isi degildir.
En iyi ihtimalle elinize bir kapi geçer ve günü kurtarabilirsiniz fakat uzun vadede düsünüldügünde o kapida mutlaka bir pürüz çikacaktir.

 

villa-kapisi-kapi-smart-celik-kapi-modelleri-giris-kapisi-villagiriskapisi-modeller

 

Smart Çelik Kapı Olarak Politikamız

Smart Çelik Kapi olarak hem villa kapisi modellerimizde hem diger çelik kapi modellerimizde kaliteden asla taviz vermiyoruz. Bizlerin ucuz kapi satmak gibi bir misyonu yoktur. Biz kaliteden ve dürüst ticaretten yanayiz. Kapilarimiz 10 yil garantili olup minimum kâr ile siz degerli müsterilerimizin hizmetine sunulmaktadir.

 

villa-kapisi-kapi-smart-celik-kapi-modelleri-giris-kapisi-villagiriskapisi-modeller

Malzeme Kalitesi

 

Villa kapilarinda kullanilan malzeme çok önemlidir. Kompozit ve kompakt malzemeden üretilen kapilarimiz piyasada dayanikliligi ve kalitesiyle bilinmektedir. Herhangi bir sorunla karsilasmasi durumunda Smart Çelik Kapi ekibine ulasarak sorununuzu en kisa sürede çözüme kavusturacak muhattabi bulabilirsiniz. Daha detayli bilgi almak için lütfen bize ulasin.

Yorumlarınız

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CART

X