Villa Kapılarınızda Renklerle Farkı Yakalayın

villa-kapisi-modeli-ucretsiz-montaj-nakliye-smartcelikkapicomtr2

 

Hayatı renksiz hayal edebiliyor musunuz? Denemeyin bile! Renk, insan tecrübesinin olağanüstü, neşeli bir parçasıdır. Renk, ruh halimizi belirler. Bu yüzden villalarımızın döşemelerinde renk seçimleri çok önemlidir. Duvar boyaları ya da duvar kağıtlarının renkleri de yine villalarımız için en önemli parçalarından biridir.

Renklerle ailenizin ve misafirlerinizin evinizde neler hissedeceğini şekillendirebilirsiniz. Renk her birimizi kişisel bir seviyede etkiler, ancak genel olarak bazı renkler belirli duygulara neden olur. Gerek villaların duvar boyalarında gerekse villa kapısı modellerinde kullanılan renkleri gelin beraber inceleyelim:

Mavi

Sizi ferahlatan yerlerin genellikle mavi renklerle boyanmasının bir nedeni vardır. Çünkü bu renk sakinlik ve huzuru temsil eder. Mavi, özellikle beyazla harmanlanmış villa giriş kapısı modelleri ve çelik kapı modelleri için idealdir. Mavinin çekiciliğini verebilmek için mobilyalar ve aksesuarları harika bir yoldur.

Ancak mavi rengi duvarlarda tercih etmek ise biraz sakıncalı olabilir. Çünkü salonunuzda kullanacağınız mavi renkle diğer renkleri uyumla kullanmak zor olabilir.Lakin açık renkte maviyi yatak odalarında kullanabilirsiniz.

 

villa-kapisi-modeli-ucretsiz-montaj-nakliye-smartcelikkapicomtr2

Kırmızı

Bu cesur renk enerji verir; Kalp atış hızınızı bile artırabilir! Fakat aşırı kullanımında huzursuzluk yaratır. Birkaç kırmızı aksesuar veya kalın bir kırmızı motif villa kapılarında ihtiyacınız olan tek şey olabilir. Kırmızı rengi genellikle villa kapısı modellerinde kullanabilirsiniz.

Turuncu

Misafirperver bir renktir ve bağlantılı olarak, turuncu bir villa kapısı veya çelik kapı için mükemmeldir. Villa giriş kapısı modellerimizde aksesuarlarınızı bu renkte seçin.

Pembe

Villa kapısı modellerimiz için uygun olan renk, nötr renkler ile birlikte kullanıldığında şaşırtıcı derecede bir güzellikte ortaya çıkar. Soluk pembe bir tavan rengi kullanımı zariftir ve villa giriş kapılarınızla uyum içinde olacaktır.

Sarı

Açık sarı, villa giriş kapılarınıza daha sıcak bir duygu katarken soluk sarı sıcaklık ve güneş ışığı katar. Tüm sarı renk seçimleri iyimserlik ve pozitiflik duygularını ortaya çıkarır.

Yeşil

Mavi gibi, yeşil doğayla da bağlantılıdır. Umut ve bolluğu temsil eder ve sakinlik atmosferi yaratır. Villa giriş kapısı, apartman kapısı ve çelik kapı için mükemmeldir.

 

villa-kapisi-modeli-ucretsiz-montaj-nakliye-smartcelikkapicomtr2

Siyah

Siyah, aksesuarlar için harika bir renktir. Şıklığı ve sofistik zevklerin temsilcisidir.

Beyaz

Gençlik, masumiyet, tazelik – bunlar beyazın çağrışımlarıdır. Beyaz, bir mekana canlılık, açıklık ve havadarlık katar. Canlandırıcı ve huzur vericidir. Çok fazla beyaz kullanımı da soğuk bir hava katabilir. Bunu engellemek için beyazın tonlarını ve nötr renkleri kullanabilirsiniz.

Kahverengi

Doğallığını koruyan bir kahverengi güvenlik ve güç hissi yaratır. Özellikle toprak rengi ahşap döşemeler ve ahşap kaplama villa kapıları iyi etki yaratacaktır. Nötr renklerle beraber kahverengi kullanımı evinize derinlik ve sıcaklık hissi katacaktır.

Renk seçerken en iyi tavsiye: sevdiğiniz hangisiyse onu seçmeniz olacaktır. Böyle bir villada kendinizi her zaman mutlu hissedersiniz.

Yorumlarınız

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CART

X