Klasik ve Modern Tarzın Dansı

villagiriskapisi-villakapisi-modelleri-smart-celik-kapi-model-ucretsiz-montaj-kompakt-lamine2.jpg3

 

Villalarınıza hem kırsalın etkisini taşımayı hem de dinlendirici doğanın etkisi ile harmanlamayı ister misiniz? Smart Çelik Kapı ile bu tarzı yakalamak mümkün.

Country tarzı doğanın mükemmelliğini son derece modern ve şık bir şekilde villa kapısı modellerimize taşımaktadır. Yani hem doğa size huzur verirken şehrin modernin de vazgeçmek zorunda kalmazsınız.

Peki bu tarzı villa giriş kapısı modellerimize nasıl uygulamaktayız?

 

villagiriskapisi-villakapisi-modelleri-smart-celik-kapi-model-ucretsiz-montaj-kompakt-lamine2.jpg3

AHŞAP KAPLAMA VİLLA KAPILARI ve PASTEL RENKLER

Evinizi Country tarzda döşemek istiyorsanız önceliğiniz eskitme villa kapısı modellerinin biraz daha modern kullanımla harmanlandığı, genelde pastel renklerin kullanıldığı villa giriş kapısı modelleri seçmektir. Genelde çiçekli ya da üzerinde doğa esintileri taşıyan motifler ihtiva eden villa kapısı modellerini seçebilirsiniz. Pastel renkler size doğanın pastoral havasını hatırlatacaktır.

ESKİNİN GÜZELLİĞİ YENİLİĞİN RAHATLIĞI

Country tarzda amaç eskinin şıklığını yeniliğin rahatlığıyla birleştirmektir. Bu tarz ile evler hem eskiyi anımsatacak hem modern bir görüntüde olacaktır. Bunun için yapmanız gereken evinizden metal, demir ve robotik gözüken her ev malzemesini uzaklaştırmaktır. Bunun yerine ahşap ve sadece gerekli teknolojik aletleri evinizde kullanmanız önemlidir. Motif olarak küçük çiçekli veya kareli tercih edilebilir. Yine villa kapılarınızın motifleri de doğayı anımsatacak açık renkler kullanmanız önerimizdir.

Villa Kapısı modelini, villanızın genel rengine göre yine pastel ve enine çizgili desenli olanlardan seçmeniz çok daha iyi olacaktır.

villagiriskapisi-villakapisi-modelleri-smart-celik-kapi-model-ucretsiz-montaj-kompakt-lamine2.jpg3

AYDINLATMA VE RENKLER

Country tarz için de tıpkı doğada olduğu gibi ışık önemlidir. Villalarınız yeteri kadar güneş alıyorsa ne mutlu fakat aydınlatmada sorun yaşıyorsanız ahşap abajurlarla ya da eskiyi anımsatan gaz lambalarını çok miktarda kullanarak hem şık bir görüntü hem de yeterince aydınlık sağlamış olacaksınız. Yine duvar boyaları ve evin renginde açık ve ferah renkler kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Kıvrımlı mobilyalar üzerine ince motiflerle işlenmiş dekorlar ve açık renklerden oluşan uyum görülmeye değerdir.

Kısaca Country tarzda bir dekorasyonda düşünmeniz gereken şey; eskinin şıklığını evime getirirken yeninin rahatlığına kavuştunuz mu?

Son olarak duvarlarınızda kullanacağınız eski model işlemeli duvar süsleri ya da tablolar konsepti tamamlayacaktır.

 

Yorumlarınız

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CART

X